VAATA TULEVIKKU

Tallinna tuiksoonel asuv WoHo kvartal on uut suunda näitav elu- ja ärikeskkond, kus põimuvad kaks elu lahutamatut poolt- kodu ja töö.

Kvartal koosneb kahest 14- kordsest eksklusiivsest kõrghoonest ja ühest 500-kohalisest parkimismajast, mis moodustavad omavahel tänu arhitektide poolt loodud unikaalsele rohealale täiusliku terviku.

Kvartali esimene, erilise sisekujundusega kõrghoone on välja renditud Eesti suurimale telekommunikatsioonifirmale Telia, kus töötab igapäevaselt üle 1200 targa inimese. Teise hoone bürooruumide rentnikuks on maailma vallutav Eesti IT ettevõte Pipedrive. Kõrghoone alumisel korrusel asub Apple volitatud esindaja "Valge Klaar" salong.

LUKSUSLIKUD KORTERID KVALITEETI HINDAVALE INIMESELE

WoHo pole vaid ärikeskkond. Pipedrive maja viiel ülemisel korrusel asuvad luksuslikud ning läbimõeldud planeeringuga 49 eksklusiivset korterit. Viimastes on kasutatud vesipõrandaküttesüsteemi ja kõrgeid ruumilahendusi, kus tubades on kõik aknad lihtsasti avatavad. Terrassidelt ja avaratest akendest saab nautida lummavaid panoraamvaateid kogu linnale ja merele.

Kõik WoHo korterid on müüdud.

KORDUMATU NII SEEST KUI VÄLJAST

Kvartali siseruumid ja õueala on loogiliselt põimunud ja moodustavad läbimõeldud terviku. Eri tasanditel asuv uudsete lahendustega pargiala oma mõnusate istumiskohtadega võimaldab ka linna keskel rohelust nautida. Unikaalne roheala tasakaalustab kõrghoonete asjalikkust ning loob mõnusa atmosfääri.

MÕNE MINUTIGA SIHTKOHTA

Tulevikku vaatav kvartal arvestab moodsa linnainimese kõrgenenud vajadustega – nii tööl kui kodus. WoHo asukoht on ideaalne linna igasse suunda liikumiseks, mis on ka üks selle piirkonna kiire arengu alustest.